موضوع سازمانهای پیشرو (Exponential Organizations) بحث نسبتا جدیدی است که از سال 2014 توسط سلیم اسماعیل یکی از مدیران سابق یاهو، یکی از بنیانگذاران دانشگاه سینگیولاریتی آمریکا و نویسنده پرفروشترین کتاب در آمازون به نام سازمانهای پیشرو  در سال 2014 در کتاب خود بیان کرد.
اهمیت این موضوع به حدی است که از آن زمان تا کنون موسسات آموزشی و دانشگاههای معتبر در بسیاری از کشورها اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته برای مدیران سازمانها و صاحبان صنایع بزرگ برای آشنایی با این مبحث نوین و تاثیرگذار نموده اند.
دانا مردوخی پژوهشگر , مترجم و بنیانگذار گروه تحقیقاتی و آموزشی EXORGS برای نخستین بار در ایران اقدام به معرفی و شناساندن موضوع سازمانهای پیشرو در ایران نموده و از طریق ترجمه جدیدترین مقالات و کتابهای معتبر در این زمینه و تالیف مباحث اختصاصی ویژه سازمانهای ایرانی و همچنین برگزاری جلسات, کلاسها و همایشهایی برای مدیران سازمانها و علاقمندان سعی در شناساندن هرچه بیشتر این مبحث حیاتی در ایران دارد.
در صورت تمایل برای همکاری و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با این ایمیل info@imFuturist.com تماس بگیرید و یا از طریق قسمت " تماس با ما " در سایت با ما در ارتباط باشید

 

رزومه و سوابق کاری دانا مردوخی